23 września / godz. 00:27 | Na stronie 131 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 26.02.2018; 21:27 | źródło: n\a
obrazek_news

Trade deadline za nami. Jeden dodatkowy transfer

Okienko transferowe w lidze NHL zostało zamknięte. Penguins dokonali dzisiaj tylko jednego transferu, który miał na celu wzmocnienie naszych rezerw w AHL. Pens pozyskali z Carolina Hurricanes Josha Joorisa w zamian za Grega McKegga. 

Jooris to 27-letni center o dobrych warunkach fizycznych, który z pewnością przyda się na naszej farmie w AHL. Prócz tego nie mieliśmy żadnych transferów. Pens nie udało dodać się weterana do defensywy, ale Rutherford nie wyglądał jakby bardzo o to walczył. Dzisiejszy trening drużyny oglądał bowiem z trybun, co było jasnym sygnałem, że nie prowadzi żadnych większych negocjacji. 

To okienko transferowe i tak należy do Pens i do Lightning. Pens pozyskali z pewnością jeden z najbardziej łakomych kąsków w postaci Brassarda. Tampa Bay pozyskała dzisiaj z New York Rangers Ryana McDonagha. 

Znamy więc już skład jaki powalczy o ponowną obronę mistrzowskiego tytułu. Z pewnością nasza głębia na pozycji centra jest teraz bardzo imponująca. Penguins prawdopodobnie mają najlepszy zestaw centrów w lidze  Crosby, Małkin, Brassard i Sheahan to musi budzić respekt. 

» wróć do strony głównej Zobacz także Pre-season: Penguins - Blue Jackets 7:3 - Riikola bliski NHL Pre-season: Dzisiaj sparing z Blue Jackets! Skład campu po pierwszej redukcji Dwa mecze Pens w październiku w TVP Sport Pre-season: Red Wings - Penguins 3:2 OT - Jarry podjął rękawicę

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej